Skip to content
Winnice Cam Balkon Giyotin
Açıldığında camlı korkuluk, kapandığında cam balkon
Isıcamlı seçenek ile çok daha yalıtımlı.
Dikey kayıtlar olmadan daha panoramik.
Çelik halatlı taşıma ile daha sessiz ve daha güvenli!
Uzaktan kumanda ile rahat kullanım.
İçeri katlanmadığı için daha geniş alan kullanımı.
Senkronize hareket eder
Camların temizliği kolay

Yaşam kalitenizi arttırmanız için daha neler mümkün?
İzleyin!

Sizin eve
Giyotin Balkon yakışır

Opsiyonel olarak sunulan “sinerji” ve “cool plus” camlar ile çok daha yalıtımlı mekanlar yaratabilirsiniz. Balkonunuz çok mu güneş alıyor?
“Cool Plus” cam seçeneği ile güneş sıcaklığını %60 engelleyebilirsiniz. Her şey sizin çok daha konforlu bir balkon keyfi yaşamanız için düşünüldü ve tasarlandı. Sıra sizde, sizin eve giyotin balkon çok yakışır!

GİO SAFE'in konforlu dünyasını keşfedin!

Açıldığında korkuluk, kapandığında cam balkon!

Giyotin camlama sistemleri üç adet yatay kanattan oluşmakta ve kapalıyken cam balkon, açıldığında camlı korkuluk olarak kullanabilmektedir. Yani tek ürünle çok daha fonksiyonel bir balkona veya bir terasa sahip olabilirsiniz.

GIO SAFE - Su Sızdırmazlık Testi

Aklınızdaki Soruları Yanıtlamak İçin

Sık Sorulan Sorular

Silinebilir Giyotin Sistem yaptırmak istiyor ama aklınızda sorular mı var? Gelin bu soruları beraber yanıtlayalım. Aşağıdan sık sorulan sorulara ulaşabilirsiniz.

Silinebilir Giyotin Sistem isminde geçtiği gibi en büyük özelliği silinebilir olması. Camların hepsi aşağıda iken açılabilen mekanizma ile 100% silme işlemi yapabileceksiniz. Bu özellik sayesinde de artık cafe, bar ve restaurant gibi yerler dışında yani balkonlarımızda kullanmamıza imkan sağlıyor.

Silinebilir Giyotin sistemimizi kablo hattı çekilmeden uzaktan kumanda aracılığı ile açıp kapatabilirsiniz.

Özel kayışlı kasnak sistemimiz sayesinde çekme işlemi yapan kayışlar kasnaktan çıkması engellenir. Güçlü motor sayesinde de cam paneller sarsıntısız istenildiği gibi hareket imkanı yaratır.

Tamamen silinebilir giyotin sistemimizde kullanılan açılabilir ana kapak profili sayesinde ürünün parçası gönderilmesinden ziyade bakımlar olduğu yerde yapılır. Herhangi bir şey çıkarmadan kir, toprak vb. gibi etkenler olmadan bakımı yapılır.

Silinebilir Giyotin Sistemimize özel olarak hazırlanmış çift taraflı makaslar sayesinde el sıkışmasını önleme imkanı sağlarken paslanmaz makaslar ile de açılma konusunda problemleri sıfıra indirir.

Piyasada ki diğer Giyotin Sistemler ile kıyaslandığında kendi üretimimiz Winnice Mühendisleri tarafından geliştirilen Silinebilir Giyotin Sistemimizde zincir ile yüksek taşıma imkanı sağlarken kayışlar ile de sessizlik bir arada kullanılmıştır.

Ölçülerinizi bilmiyorsanız hiç sıkıntı değil. Bizimle iletişime geçtikten sonra tamamen ücretsiz olarak yerinize geliyor ve lazer ölçü alıyoruz. Daha sonra ise de işlemlerimize başlıyoruz.

Yaşam Alanlarınıza
Değer Katın