Skip to content

BALKON KEYFİ DÜNYASI / BLOG

İyi Bir Cam Balkon Sistemi Nasıl Olmalıdır?

Yayınlanma Tarihi: |

Sürekli söylediğimiz üzere: Cam balkon bir kere yaptırılır!

Bu yüzden yaptırdığınız cam balkon sisteminin bazı temel özellikleri barındırması gerekmektedir. Çünkü cam balkon en baştan harika bir #BalkonKeyfi yapabilmeniz, güzel hatıralar biriktirebilmeniz için size fiziksel olarak kaliteli ve konforlu bir yaşam alanı sağlamalıdır.

Şimdi kısaca maddeler halinde bakalım:

Mimariye uyumlu olmalıdır

Seçeceğiniz cam balkon markası evinizin ya da iş yerinizin mimarisiyle uyum sağlayabilecek seçeneklere sahip olmalıdır. Farklı renk seçenekler, tasarım çeşitleri içermelidir.

Yaşam alanınıza değer katmalıdır

Değer katmak derken neyi kastediyoruz? İyi tasarlanmış, araştırma geliştirme çalışmaları özenle yapılmış bir cam balkon sistemi, ürünü yaşam alanınızı genişletmeyi başarabilir. Kullanım kolaylığı

cialis uk

, tasarımı ve kalitesiyle dışarıyı ve evinizin içini neredeyse bir bütün haline getirerek ferah ve geniş bir yaşam alanı sağlar.

Doğa ve çevre dostu olmalıdır

Dünyamızın geleceği, ülkemizin geleceği ve gelecek nesillerin sağlıklı bir hayat sürebilmesi adına bugünden adımlar atmalıyız. Biz Winnice olarak tüm ürünlerimizin geri dönüştürülebilir olmasına özen gösteriyoruz. Ayrıca enerji tasarrufu sağlamanıza yardımcı olan cam balkon sistemlerimizde doğaya ve çevreye değer katıyoruz.

Güvenlik sağlamalı

Yaptıracağınız cam balkom ürününün profilleri ve diğer yan ekipmanları sağlam olmalı, kolayca zarar görebilen, hasar alabilen türden olmamalıdır.

Enerji tasarrufu sağlamalı

İyi cam balkon kaliteli cam kullanması, temperli yapısıyla yaşam alanlarınızda enerji tasarrufu yapmanıza katkı sağlar. Bu sayede hem çevreyi korur hem de faturalarınıza destek olur.


Ses yalıtımı sağlamalı

Balkon keyfi dediğimizde ilk akla gelen huzurlu bir şekilde dinlenebilmek, sevdiklerimizle vakit geçirebilmektir. Bu yüzden bir cam balkon sistemi ses yalıtımı da sağlayarak huzurlu ve keyifli zamanlar geçirmenize yardımcı olmalıdır.


Tüm bu özelliklerin yanı sıra bir cam balkon tabii ki hava, toz ve su geçirmemelidir.

Winnice Cam Balkon sistemleri üretim merkezimizde mühendislerimizin yaptığı Ar-Ge çalışmalarıyla ve özel endüstriyel tasarımlarıyla tüm markalardan ayrışmakta ve yaşam alanlarınıza değer katmaktadır.

Cam balkon yaptırmadan önce bizi arayarak uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.