Skip to content

Doğanın keyfini 4 mevsim çıkarın!

Pergola, Cam Balkon ve Giyotin Cam Sistemlerinin beraberliğinden doğan kış bahçesi ile konforunuz her mevsim sizinle.

İster karlı ister yağmurlu havalarda kış bahçesi ile doğayla iç içe bir ortam sunuyoruz.

Farklı cam ve çatı sistemleri ile ihtiyacınıza ve konforunuza en uygun çözümü üretiyoruz.

Winnice'ın kanıtlanmış güvenli ve kaliteli sistemleri sayesinde doğanın tüm güzellikleri dört mevsim sizinle!

Yenilikçi ürünlerimizle, doğayı tam anlamıyla hissetmenizi sağlıyoruz.

Kış Bahçeleri nerelerde kullanılır?

Kafe ve Restoranlar
Restoran ve kafe gibi yerlerin vazgeçilmez alanlarından biri de kış bahçeleridir. Kışın üşümeden dışarıda oturma imkanı sunan bu bahçeler sayesinde restoran ve kafelerde keyifli vakit geçirmek mümkün. Bu tür alanların kış bahçesi olarak tasarlanması sayesinde aktif olarak kullanılması mümkündür.
Evler
Evinizin hemen yanı başında, evinizle bütün bir bahçe hayal edin! Kış bahçelerinizde oturup kahvenizi yudumlayabilir, çocuklarınızla kaliteli bir ortamın tadını çıkarabilirsiniz. Sevdiklerinizle her mevsimi bahar tadında yaşayarak mutlu anılar biriktirebilirsiniz.
İş Yerleri
Kış bahçeleri son yıllarda işyerlerinde yaygın olarak tercih edilmeye başlandı. Çalışanların kışın soğuk ortamda ve dışarıda dinlenmeleri zordur. Bu yüzden müstakil yerlerdeki işyerlerinin en iyi seçeneklerinden biri kış bahçesi yaptırmaktır.

İlk akla gelen sorular

Kış bahçeleri size ve ailenize uzun yıllar konforlu bir şekilde hizmet etmesi için konusunda uzman mühendislerimiz tarafından tasarlanmış ve birçok güvenlik testinden geçmiştir.  Bu tür sistemlerin kurulumunda çelik taşıyıcılar kullanılmaktadır.

Kış bahçelerinde su tahliye sistemi bulunmaktadır. Yan profillerde bulunan su tahliye alanı sayesinde kış bahçelerine su sızıntısı olmaz. Ayrıca kış bahçesi sistemlerinize otomatik açılıp kapanan (Giyotin) pencerelerin eklenmesi de mümkündür.

Kış bahçesinde kullanılan malzemeler ve firmanın tecrübesi de en üst düzeyde olmalıdır. Aksi takdirde kış bahçesi başlangıçta kaliteli bir görünüm verse de ileride beklediğiniz performansı göstermeyebilir.

Kış bahçesi modelleri arasından seçim yapmadan ya da bir kış bahçesi konsepti oluşturmadan Winnice’dan detaylı bilgi almanızı öneriyoruz.. Tamamen size özel bir çözüm sunabilmek için keşif hizmet sunuyor, sizin beğeni ve tercihlerinizi ilk önceliğimiz olarak görüyoruz.

Alanınızın (ev, iş yeri, kafe, restoran vd.) özelliklerine ve yaptırmak istediğiniz konuma göre: Kış Bahçesi konseptinizde Cam Balkon, Giyotin Sistem ve Bioklimatik Pergola Sistemlerin tamamı bir arada kullanılabildiği gibi iki sistem ya da tek başına bioklimatik pergola sistemi de uygun olabilmektedir.

Kişisel tercihlerinize ve mekanlarınıza özel Kış Bahçesi Tasarımları

istanbul-1
afyon-1
Yeniyaka-Slider-1
istanbul-2
afyon-2

Dijital Kataloğumuzu

indirmek için tıklayınız